Web Tasarım:

Web tasarım, ürün yada hizmetlerin dijital ortamda yayınlanmasıdır. Farklı bir web tasarımı olsa da, aslında en iyi web tasarımı, firmanın kurumsalını yansıtan ve arama motorları için iyi optimize edilmiş olan çalışmalardır. Web sitesi oldukça ileri düzey profesyonellik gerektiren bir iştir. Web tasarım’da uzmanlaşmak bir çalışanın yıllarını alır. 
Webmarjinal, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web sitesi trendlerine uygun işler yapmaktadır. Bu prensip, web tasarımı kültürünün temellerindendir. Web tasarımlar hazırlanırken en önemli olan bir kaç özelliği vardır. Bunlar ise görsel tarafın iyi olması yazılım hatası olmaması lazım gibi işlerdir.Kendinize ait olan tasarımları nasıl istiyorsanız eğer bizlere söylemeniz yeterli olacaktır.
Bu tür çalışmalar sayesinde kendinizi en iyi şekilde geliştirmeniz yeterlidir.Ekibimiz sizlerin hayal etmiş olduğunuz bir tasarımı en iyi şekilde hazırlayarak vermekteyiz. Bir web tasarım ana sayfası oluşturulurken görsel tarafının güzel gözükmesi önemlidir.
Bu tasarımlara bakan bir kişinin ilk önce beğenmesi lazımdır. Bu beğeniyi bitirdikten sonra görsel tarafındın da uğraştığınız işi anlatarak sadece görselde bunu başararak aslında en önemli bir başarı sağlamış oluruz.Ekibimizin bu özel çalışmaları sayesinde kendinizi saha başarılı olmanızı sağlamış olursunuz. 

Tüm Cihazlara uyumlu web sitesi yapıyoruz.

Mobil cihazlara uygun bir site, işletmenizin müşterilerle bağlantı kurmasına ve dönüşüm elde etmesine yardımcı olacaktır. İnternet ile ilgili işi olan firmalar değil, günümüzde herkes akıllı cep telefonları, tabletler ve diğer mobil cihazları aktif olarak kullanmaktadır. Bugün dünyamızda sürekli güncellenen web ve ekran teknolojileri sayesinde her an bir değişiklikle karşılaşıyoruz. Bu yüzden firmanız, hizmet ve ürünleriniz için bir web sitesi tasarlarken daha iyi bir metod belirlemeniz gerekiyor. İşte o daha iyi metod, Mobil uyumlu web tasarım, diğer adı ile Duyarlı Web Tasarım.

Bir web sitesi hazırlanırken önemli olanlar: 
Bu görsel tarafında yazılan yazıların ve resimlerin birbirleriyle uyumu.Bu uyumlar sayesinde hazırlanan ana sayfanız da bulunması istediğiniz resimleri göstermemiz gerekmektedir. Yazının yazılacağı bölümlerin iyi hazırlanması gerekmektedir.İşte bu ayarlar sayesinde aslında sizler bir ana sayfa oluşturduğunuzda diğer sayfaları da aslında oluşturmuş oluyorsunuzdur. 

Web Sitesi Süreçleri: 
Kurumsal web sitesi veya e-ticaret projeleri siparişlerinde aşağıdaki tasarım süreçlerini adım adım uygular. 
1. Hedef müşteri keşfi
2. İhtiyaç analizi, verilerin analizi ve çözüm önerileri geliştirilmesi
3. Proje iş planı sunumu
4. Teklif ve teklif onayı
5. Genel konsept tasarımı ve alt sayfa duruşlarının belirlenmesi
6. Kod geliştirme
7. Kod yapısı ile tasarımın uyumlulaştırılması
8. Veri girişi
9. Testler
10. Yayına geçiş
11. Eksiklik veya hatalara karşı sorumluluk
Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için webmarjinal ve müşterinin birlikte çalışmaları esas alınmaktadır..