Web Sitesi ve Seo :

Seo Arama Motoru Optimasyon hizmeti bir şirketin ürün ve hizmetlerinin arama motorlarında yapılan aramalarda bulunmasını sağlamaktadır. Bu amaçla şirketin web sayfasının kendi işiyle ilgili yapılan aramalarda öncelikle arama motorlarının indeksinde yer alması, sonrasında üst sıralarda yer almak çalışmanın amacını oluşturur. Sitenin ilk sayfada yer alması ise bir süreç ve strateji işidir. 

Arama motorlarına kayıt: 
Çeşitli arama motorlarının sonuç istenilerine göre ayrılmış geniş kapsamlı bir pozisyon raporu ve yapılmış olan optimizasyon çalışmalarının dökümantasyonu. Site optimizasyonu sitedeki yazılı içeriğin optimizasyona uygun hale getirilmesinden resimlerin isimlendirilmesinden başlayabilir.Sitede yapılacak ufak değişiklerden ve eklemelerden başlayıp gerekirse komple yeniden yapılanmasına kadar gidebilir.
Seo; arama motorlarında web sitenizin anahtar kelimelerinizde en iyi sıralamayı elde etmesi için yapılan çalışmadır. Seo uygulanan web siteleri, tamamen arama motorlarının algoritmalarını uygun olarak hazırlanmaktadır. Yapılan optimizasyon çalışması ile web siteniz arama motorlarına uygun hale getirilir ve başarılı bir seoçalışması ile anahtar kelimelerinizde en iyi sıralamaları alırsınız.

Web Site Analizi: 
Arama motoru sonuç sayfalarında veyahut listelerinde üst sıralarda pozisyonlamak için öncelikle sitenin detaylı bir analizden geçirilmesi gerekiyor. Böylelikle web sitesinin eksikleri belirleniyor ve optimizasyon için yapılması gereken işlemler belirleniyor. 

Site Optimizasyonu: 
Website analizinin sonuçları optimizasyon yol haritasını belirlemiş olur. Bu sitedeki yazılı içeriğin optimizasyona uygun hale getirilmesinden, resimlerin isimlendirilmesinden, metataglardan başlayabilir. Sitede yapılacak ufak değişiklerden ve eklemelerden başlayıp gerekirse komple yeniden yapılanmasına kadar gidebilir.