Portal Web Site Tasarımı :

Portal web site tasarımı; web üzerinde bulunan “önemli” sitelerin belli bir gruba göre sınıflandırılmış olarak sunulduğu web tasarımlarıdır. Portal web site tasarımı zengin içerikli sayfadır. Portal web site tasarımı üyelik sistemi, site içi arama, haberler, duyurular, download vs… bulunduran sayfalardır. 
Portal web tasarım’nın amacı haber, hava durumu, borsa, araba ve emlak siteleri, chat uygulamaları, e-posta uygulamaları, tatil yerleri gibi her türlü içeriğe kolaylıkla ulaşılabilen modül entegreli web siteleri olmaktır. Portal web site tasarımı sayesinde herhangi bir konuyla ilgili bilgiye ulaşmak için milyonlarca web sitesini teker teker aramaya gerek yoktur. 

1. Yoğun kullanıcı trafiği hedefleyen, yakalayan portal projeleriniz için, dengeli grafik yoğunlu ile yüksek performans sağlayan portal web tasarım çözümlerimiz’den yararlanın. Webmarjinal portal sitelerin tasarımı ve yazılımı konusunda da yetkinleşmiştir. İçerik güncellemelerinin yanı sıra tasarımlarını da yönetebilen portal site sahipleri, uzun vadeli destek ve ek geliştirme hizmetleri ile webmarjinal’in gönüllü bağımlı müşterileri olmuştur. Portal sitelerin banner reklam gösterimleri ile ilgili ek yazılımlar geliştiren webmarjinal web tasarım; Site sahiplerinin reklam gelirleri elde etmelerine de vesile olmaktadır. Google, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında, sektörünüzle alakalı anahtar kelimelerde hızlı bir biçimde üst sıralara yükselin. Portal web site tasarımı çözümlerimiz’den yararlanarak, kullandığımız teknolojilerle, web sitenizin uluslararası web standartları uyumluluk konsorsiyumu olan W3C sertifikasını almasını sağlayın.
2. Yüksek performans
3. Düşük trafik (bandwith) tüketimi
4. Tüm tarayıcılarla (browser) uyumluluk 5. Web 2.0 teknolojisi
6. Profesyonel arama motoru optimizasyonu
7. W3C sertifika