Logo Hizmetlerimiz:

Firmanızı gerçekten temsil edecek kalitede, akılda kalıcı ve etkileyici bir tasarıma sahipseniz akılda kalırsınız, kolay hatırlanırsınız. Bu şekilde iyi bilinirsiniz.

Müşteri odaklı hizmet anlayışımız, karşılıklı çalışma ve istişarelerle oluşturduğumuz memnun edici çözümler sayesinde; dilerseniz grafik tasarım bilgimizi sizin fikirlerinizle birleştirerek, istenileni yakalamayı vaadediyoruz.

Eğlence, organizasyon, gıda ya da teknoloji vb. firmaların kurumlarını tanıtacak ve kurumsal kimliklerini profesyonelce yansıtacak zengin tasarımlara ihtiyacı vardır. Sektörde fark yaratmak ve fark edilmek için ya da kamuya hedeflediğiniz mesajı vermek için sizin de kaliteli bir tasarıma ihtiyacınız vardır.

Tasarımlarımızı çok alternatifli olarak hazırlıyoruz. Farklı tasarımlar arasından en iyi tasarımı seçmenizde yardımcı oluyoruz. Logoların veya Markanın çizimi kolay olmalı, çok detay olmamalı, kullanacağınız alanlarda size zorluk çıkarmaması için tasarımın sade ve çizimi basit olmalıdır. Profesyonel ve ekonomik bir tasarımı ihtiyacınız varsa Webmarjinal bu hizmeti alacağınız en iyi yerlerden biridir.

Tasarım Süreçleri: 
Tasarımın ilk adımında gerekli doneler bilgi ve dökümanlar alındıktan sonra siz müşterimizin talepleri doğrultusunda 5 tane tasarım çalışması 3 iş gününde hazırlanır. Uygun gördüğünüz tasarım üzerinde varsa yapılması gereken son değişiklerde (renk, font vb) yapılır. Beğendiğiniz tasarım üzerinde farklı renk kombinasyonlarında ve farklı font seçeneklerinde tasarımınızı hazırlatabilirsiniz. Bundan sonra tasarım teslim süreci başlar.

Fiyatlar:
Logo tasarım fiyatları genellikle yapılan işin ne kadar zaman alacağı ve ayrıntılı olacağına göre değişkenlik göstermektedir.