Web Tasarım Hosting :

Hosting hakkında detaylı bilgilere yer vermek yerine kısa ve en açıklayıcı sonuçları yazmak müşterilerimiz işin çok daha iyi olacaktır. Aslında sizlerin internet dünyasında belirli bir zaman periyodu için kiraladığımızz ve sürekli erişelebilir olan hardiskleriniz olarak görebilirsiniz.

Web tasarım tamamlanıp internette sunuma hazır olduğunda, bu siteyi bir sunucuya yani server'a aktarmanız gerekmektedir. Sunucular internete 24 saat bağlı bir şekilde yayın yaparlar. İnternet Sitenize girmek isteyen kiŞi adres çubuğuna sizin alan adınızı yazdığında sunucuya bağlanır ve sunucu üzerinden bilgilerinize erişir. 
Böylece isteyen herkes bilgilerinize istedikleri zaman erişebileceklerdir. Tabi ki kendi bilgilerinizi kendi bilgisayarlarınız üzerinde de görebilirsiniz. Böyle bir durumda internete bağlanmanıza da gerek yoktur. Ama sitenize herkesin her zaman erişmesini istiyorsanız sitenizi bir sunucuda barındırmanız gerekmektedir.

Webmarjinal ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin, tüm hosting ve alan adı ihtiyaçlarını karşılayabilir, müşterilerimiz destek talebinde bulunabilirler.

Web Hosting
Kurumsal hosting
E-ticaret hosting 
Kurumsal e-mail çözümleri
Web istatislik raporlama