Google Adwords :

Google Adwords Hizmetleri firmalar doğrudan Google sitesi üzerinden de alabilmektedir. Bu alanda profesyonel bir firma ile çalışmanın size hem tıklama başı maliyet (TBM) olarak bu hizmetin daha düşük bir maliyete gelmesi, hem de rakiplerinizden daha üst sıralarda çıkmak gibi avantajları sunulmaktadır.
Google adworsd arama motoru, arama ortakları ve içerik ağında reklam verebilmemizi sağlayan reklam sistemidir. Google adwordsgünümüzde binlerce şirket tarafından maliyet verimliliği yüksek bir şekilde yeni müşteriler kazanmak için kullanılmaktadır.Google Adwords anahtar sözcükleri belirli bir ürün veya hizmet hakkında bilgi arayan web kullanıcılarını doğru bir şekilde hedefler ve tam da bu kullanıcıların istediği reklamları gösterir. Biz müşterilemize google adwords reklamlarını ve sitenizin hızla popiler bir web site olmasını sağlayabiliriz. Google arama motorunda: Sağ tarafta veya en üstte sponsor bağlantı şeklinde. Arama ortakları Sayfalarında: Arama sonuçlarının en üstünde İçerik ortaklarının sayfalarında: İçerik ortaklarının belirlediği yerlerde görüntülenmektedir.

Diğer reklam mecralarına göre üstünlükleri nelerdir ? 
Tam sattığınız ürünleri arayan müşterilere ulaştırır.
Sadece reklamınıza ilgi duyan ve sitenizi ziyaret edenlere ücret ödersiniz.
Küçük reklam bütçeleri ile de reklam verebilirsiniz.
Reklamınızın verimini detaylı olarak ölçümleyebilirsiniz. 

ESNEKLİK: 
Reklam uzmanları tarafından sürekli yapılan araştırma ve internet kullanıcı trendleri analizlerine göre reklamlarınız sürekli güncellenir.Arama sonuçlarının dışında ürünlerinizin hedef kitlesine yönelik web siteleri bulunarak site hedefli özel kampanyalar düzenlenir. Google adwords reklamlarının tıklama başı maliyet ücretlendirmesi sayesinde esnek reklam bütçeleri oluşturmanızı sağla. 
Web tasarım ve arama motorlarına kayıt: 
Çeşitli arama motorlarının sonuç istenilerine göre ayrılmış geniş kapsamlıbir pozisyon raporu ve yapılmış olan optimizasyon çalışmalarının dökümantasyonu. 
Google arama motoru
Yandex arama motoru
Yahoo ! arama motoru
Bing arama motoru