E-Ticaret :

Online alışveriş siteleri için en önemli konulardan biri de daha fazla trafik sağlayabilmektir. Online reklam ve dijital pazarlama çalışmalarının neredeyse tamamı bu amaç için gerçekleştirilir. Çünkü günümüz koşullarında bir e-ticaret sitesi sahibinin ziyaretçilere ulaşabiliyor ve onları siteye yönlendirebiliyor olması kaçınılmaz bir zorunluluktur.
Pek çok online alışveriş sitesi için arama motorlarından gelen trafiğin ağırlığı daha yüksektir. Fakat günümüzün rekabetçi koşullarında tek bir trafik kaynağına bağımlı olmak, düşebileceğiniz en büyük tuzaklardan biri. Mümkün olduğu kadar trafik kaynaklarınızı çeşitlendirebiliyor olmalısınız. 
Geçtiğimiz 5 yılda ülkemizde elektronik ticaret hızla gelişim gösteriyor. Birçok büyük markanın ilgisini çektiği gibi küçük ve orta ölçekli işletmelerin de e-ticaret ilgi odağı haline geldi. 

1. Bilgi işlem ağlarıyla gerçekleştirilen, alıcı ve satıcının aynı fiziki ortamda olmasına gerek olmadan yapılan elektronik ticarete, kısaca e-ticaret denir. E-ticaret siteleri Türkiye’de her geçen gün hızla artmaktadır. Hazır paketler ya da üstünkörü yazılımlara değil, yıllarca geliştirilmesi için emek harcanmış kod altyapılarıyla işe ve müşteriye uyumlu modüller bütünü ile hayata geçirmekteyiz. Kullanımı kolay profesyonel bir e-ticaret sistemine sizde sahip olun, satışlarınızı arttırın. Ayrıca, web 2.0 teknolojilerinin sunduğu minimum HTML tag kullanımı ile, sunucunuz’da harcadığınız trafikler’den büyük ölçüde tasarruf edin.
2. Düşük grafik yoğunluğu !
3. Ürün odaklı etkileyici tasarım !
4. Yüksek performans !